INTERGASTRA 2020

IG-Logo_4c

Termín konania  |  15. 2. – 19. 2. 2020

Oficiálna stránka veľtrhu  |  www.intergastra.de


INTERGASTA je jedným z najdôležitejších medzinárodných odborných veľtrhov v Európe pre oblasť gastronómie a hoteliérstva. Toto podujatie sa predstavuje vo všetkých výstavných halách veľtrhovej spoločnosti Messe Stuttgart na ploche 115.000 m2.  Veľtrh je so 1.400 vystavovateľmi najväčším a najdôležitejším miestom pre stretnutie odborníkov z tohto odvetvia. Každé dva roky sú pre takmer 100.000 odborných návštevníkom stredobodom pozornosti potraviny/kuchyňa, vybavenie/prostredie – atmosféra, nápoje, hotely, káva, ako aj zmrzlina. Hostitelia ponúkajú novinky a mnoho príležitostí na výmenu názorov, čo umožňuje získať pohľad v širších súvislostiach.

Ťažiskom pre vystavovateľov
INTERGASTRA ponúka jedinečný prehľad o celkovom výrobnom spektre, ako aj celý rozsah služieb v pohostinstvách so svojimi odborným odvetviami z hoteliérstva, gastronómie, reštaurácií, cateringu, stravovania, cukrární a kaviarní. Hoteliéri, kuchári, odborníci z oblasti stravovania, potravinári, čašníci, obsluhujúci personál, pekári a cukrári tu nájdu veľmi kvalitnú ponuku výrobkov a služieb out-of-home (mimo domu) s dokonalými rámcovými podmienkami a jasným rozdelením hál.

Najlepšie vyhliadky pre veľtrh Intergastra:
To, z čoho boli všeci na 28. ročníku odborného veľtrhu nadšení, bude v roku 2018 ešte lepšie. Jasné tematické rozdelenie hál umožní rozčlenenie do piatich oblastí.

Kuchynská technika (vybavenie), potraviny, Gelatissimo, prostredie & zariadenie, nápoje. V špeciálnych oblastiach veľtrhu sa INTERGASTA vyníma rozsiahlym programom, konferenciami a osobitnými plochami v podobe hotelov.


.: Prezentačné video


.: Podrobnosti k veľtrhu

Miesto konania
Landesmesse Stuttgart
Messepiazza 1
70629 Stuttgart, Nemecko

Termín konania
15. 2. – 19. 2. 2020

Otváracia doba
10:00 – 18:00 hod.  |  sobota – utorok
10:00 – 17:00 hod.  |  streda


.: Informácie pre vystavovateľov

flag_of_germany Prihláška vystavovateľa
flag_of_uk Prihláška vystavovateľa


.: Informácie pre návštevníkov

» Vstupenky (zakúpite online)
» Katalóg vystavovateľov
» Plán výstaviska


.: Informácie pre médiá

» Tlačové centrum


.: Zájazd na veľtrh (organizovaný v spolupráci s CK)

» Informácie o autobusovom zájazde s možnosťou prihlásenia


.: Stiahnuť mobilnú aplikáciu veľtrhu

btn-google-play
btn-app-store