FIBO 2020

FIBO_Logo_new


Termín konania | 1. 10. – 4. 10. 2020

Oficiálna stránka veľtrhu | www.fibo.com


FIBO je popredný a najväčší medzinárodný veľtrh pre fitness, wellness a zdravie. Viac ako 1 000 medzinárodných vystavovateľov raz za rok ukáže všetko, čo je na scéne dôležité – a stane sa. Či už ide o profesionálov alebo fanúšikov fitness, trénerov alebo štúdií, skupiny alebo fyzioterapeutov, každý tu nájde najnovšie koncepty, nápady a produkty z oblasti fitness sveta.

Približne 150 000 návštevníkov pravidelne každý rok zažíva sústredenie na najnovšie trendy, najzaujímavejšie inovácie, najdôležitejších hráčov na trhu a najhorúcejších nováčikov scény. Pre všetkých, ktorí chcú získať prehľad o celosvetovom priemysle, alebo ktorí si chcú zabezpečiť, aby nestratili prehľad o žiadnom vývoji, je FIBO absolútnou nevyhnutnosťou.

Veľtrh je rozdelený na témy:

 • HALA 6
  Kardio a sila; Globálne obchodovanie a zabezpečenie zdrojov; Móda a krása; Zdravá športová výbava
 • HALA 7
  Kardio a sila; Fitness a budúcnosť; Digitalizácia; Inovácie a trendy
 • HALA 8
  Zdravotnícke tréningové vybavenie; Interiér (vybavenie a dizajn interiéru fitness centier, wellness a spa)
 • HALA 9
  Kardio a sila; Konzultačné služby; Skupinový fitness; EMS cvičenia a vibračné tréningy


.: Podrobnosti k veľtrhu

Miesto konania
Messegelände Köln
Messeplatz 1
50679 Köln, Nemecko

Termín konania rozdelený následovne
1. – 2. 10. | len pre odbornú verejnosť
3. – 4. 10. | odborná aj široká verejnosť

Otváracia doba
denne | 9:00 – 18:00 hod.


.: Informácie pre návštevníkov zo Slovenska

Pre odborných návštevníkov zo Slovenska ponúkame vstupenky zadarmo formou registrácie. Na stránke www.fibo.com/voucher (v angličtine) alebo www.fibo.com/gutschein (v nemčine) je potrebné zadať uvedený propagačný kód 2cvg-6rx8-nxrx-xr76 a následne postupovať podľa pokynov, kde je potrebné sa najskôr registrovať a po odsúhlasení podmienok Vám bude vygenerovaná 2-dňová vstupenka, s jedinečným QR kódom, platnú ktorékoľvek dva veľtrhové dni od štvrtka do nedele. Pokiaľ máte záujem o viac vstupeniek, tak každá osoba musí byť registrovaná samostatne s vlastnou emailovou adresou.


.: Zájazd na veľtrh (organizovaný v spolupráci s CK)

 • Zájazd na veľtrh sa pre tento ročník neorganizuje. Pokiaľ sa rozhodnete na veľtrh cestovať individuálne, vopred si zistite na stránke Ministerstva zahraničných vecí SR aktuálne informácie pre cestovanie do Nemecka v súvislosti s pandémiou COVID-19. Zároveň sa vopred informujte aj o podmienkach ubytovania priamo v ubytovacom zariadení. Nosenie rúšok v interiéroch je v Nemecku stále povinné!