FIBO 2017

fibo_logo

Termín konania  |  6. 4. – 9. 4. 2017

Oficiálna stránka veľtrhu  |  www.fibo.com

FIBO je popredný medzinárodný veľtrh pre fitnes, wellness a zdravie. Koná sa od svojho vzniku v roku 1985 každoročne v apríli a od roku 2013 v Kolíne. Vďaka výstavnej ploche 160.000 m², prilákal FIBO viac ako 940 vystavovateľov a viac ako 153.000 návštevníkov, vrátane 83.000 odborných návštevníkov z celého sveta. FIBO predstavuje nielen najnovšie trendy a novinky v odvetviach fitnes a zdravotníctva, ale pozýva návštevníkov aj k tomu, aby sa zapojili do atmosféry veľtrhu cez rozsiahly a interaktívny program.

FIBO EXPERT
Obchodná platforma FIBO EXPERT je z veľkej časti založená na špecifických požiadavkách všetkých vystavovateľov z oblastí ako sú: Tréningové zariadenia, Zdravotníctvo, Wellness a krása, Športová výživa, Interiér, Poradenstvo a služby, Funkčné tréningy a Cross fit, Obchodovanie, EMS, Športové odevy a mobilné zariadenia. Tu sa môžete nerušene zúčastňovať na rôznych schôdzkach, prehlbovať kontakty a koordinovať obchodné stratégie pre súčasné trendy na trhu. FIBO EXPERT skombinuje Vašu návštevu na veľtrhu s rôznymi školiacimi a konferenčnými službami.

FIBO PASSION
Na výstavnej ploche, kde sa nachádza FIBO PASSION (vášeň) sa krúti všetko okolo témy životného štýlu v spojení s fitnes:
podujatia, udalosti nakupovanie, spolupráca, zapájanie sa: Príbehy a zážitky v spojení so športom a fitnes

FIBO POWER
FIBO POWER je najväčším európskym miestom stretnutia pre kulturistiku, silový šport a bojových umení, a je založený na týchto segmentoch: bojové umenia, sebaobrana, výživa a doplnky, móda, posilňovanie.
Balíček FIBO POWER ponúka skvelý rad POWER podujatí, napríklad Miss FIBO POWER Beauty, kurzy, prvotriedne pódiové prehliadky a súťaže.


.: Podrobnosti k veľtrhu

Miesto konania
Messegelände Köln, Messeplatz 1, 50679 Köln, Nemecko

Termín konania rozdelený následovne
6. – 7. 4. – len pre odbornú verejnosť
8. – 9. 4. – obdorná aj široká verejnosť

Otváracia doba
denne od 9.00 – 18.00 hod.


.: Informácie pre vystavovateľov

» Prihláška vystavovateľa (v nemeckom jazyku)
» Prihláška vystavovateľa (v anglickom jazyku)
» Prospekt


.: Informácie pre návštevníkov

» Vstupenky (zakúpite online)
» Katalóg vystavovateľov

Pre návštevníkov zo SR ponúkame vstup na veľtrh zadarmo!

V prípade záujmu nám prosím zašlite informáciu o koľko vstupeniek máte záujem. Na základe Vašej objednávky vám zašleme kódy, pomocou ktorých sa budete môcť zaregistrovať na internetových stránkach veľtrhu a získať tak vstupenku na veľtrh FIBO zadarmo. Následne si kód môžete uplatniť na adrese www.fibo.de/voucher.


.: Informácie pre médiá

» Tlačové centrum


.: Zájazd na veľtrh (organizovaný v spolupráci s CK)

» Prihláška na autobusový zájazd


.: Stiahnite si mobilnú aplikáciu veľtrhu

btn-google-play
btn-app-store