Blechexpo 2017

blechexpo_logo

Termín konania  |  7. 11. – 10. 11. 2017

Oficiálna stránka veľtrhu  |  www.blechexpo-messe.de

Veľtržné duo Blechexpo a Schweisstec sa koná každé dva roky na výstavisku v Stuttgarte a je jedinou udalosťou vo svete, ktorá sa zaoberá doplňujúcimi technológiami spracovania plechu a spojovacej techniky. Za veľmi krátku dobu sa Blechexpu podarilo získať vedúcu pozíciu v Európe a teraz zaujíma druhé miesto na svete v zozname veľtrhov pre spracovanie plechu. Schweisstec vytvára jeho ideálny doplnok. Predstavuje všetky relevantné mechanické a tepelné postupy spájanie, rovnako ako procesy zvárania.

S viac ako 1000 vystavovateľmi z 30 krajín a 70.000 m² výstavnej plochy, cieľom veľtrhov je zastúpiť celý procesný reťazec tvárnenie a spracovanie plechu, pridružené tepelné a mechanické rezanie a spojovacej techniky. To zahŕňa všetky príslušné technológie, stroje, systémy, nástroje, periférne zariadenia, pomocné materiály a počítačové technológie. Veľtržné duo je preto ideálnou platformou nielen pre spoločnosti zaoberajúce sa výrobou plechu. Cieľovú skupinu teda tvorí v prvom rade odborníci na všetkých úrovniach: od konštrukcie plechových komponentov, cez výrobu plechu až po finálne a povrchovej úpravy.

Blechexpo a Schweisstec sú zamerané na každodennú prax drobného a priemyselného spracovania plechu a spojovacej techniky. Preto oslovujú ako malovýrobcov, tak priemyselných užívateľov. Veľtrhy tiež predstavujú dôležité zdroje informačných a komunikačných príležitostí pre výskum a výučbu, ako aj kariéru a vzdelávanie.

Hlavné body nomenklatúry:
∴ Stroje na obrábanie plechu
∴ Deliace a tvarovacie technika
∴ Obrábanie rúrok a profilov
∴ Riešenie pre spájanie a škárovanie
∴ Polotovary plechov, profilov a trubiek


.: Podrobnosti k veľtrhu

Miesto konania
Landesmesse StuttgartMessepiazza 1, 70629 Stuttgart

Termín konania
7. 11. – 10. 11. 2017

Otváracia doba
9.00 – 17.00 hod. – utorok a štvrtok
9.00 – 16.00 hod. – piatok


.: Informácie pre vystavovateľov

» Prihláška vystavovateľa (v nemeckom jazyku)
» Prihláška vystavovateľa (v anglickom jazyku)


.: Informácie pre návštevníkov

» Katalóg vystavovateľov
» Plán výstaviska


.: Informácie pre médiá

» Tlačové centrum


.: Zájazd na veľtrh (organizovaný v spolupráci s CK)

» Prihláška na autobusový zájazd